Радехівський ОЗЗСО Львівської області

Музей нашої школи

Музей створено до 60 роковин першого повоєнного випуску середньої школи  - 1946 року. Перша екскурсія відбулася 25 лютого 2005 року, коли в  навчальному закладі проходив районний семінар директорів шкіл.   Ініціатором організації музею була директор  Ференс  Марія Василівна, яка теж була ученицею цієї школи.

Активну участь у підготовці експозиції музею взяли вчителі Миц Л.М.,  Стефанюк І.Г. , Судакова Т.І. , Полійчук М.Р., Ліцовська І.І. та колишній директор школи, який майже 30 років керував навчальним закладом Ліцовський М.Я.

Неабиякий хист і творчість в оформленні експозиції виявив учитель української мови та літератури Сторощук Сергій Йосипович.

Музей поділений на окремі розділи-десятиріччя життя школи. Члени музейної ради за останнє десятиріччя поповнили виставкові зали музею матеріалами про видатних випускників школи. Зібрали книжковий фонд з автографами відомих поетів. Окремі експозиції музею присвячені пам’яті Ігора Білозора. Пам’яті радехівчан, борців за волю і незалежність України, що полягли від рук більшовиків .

Основні завдання музею:

-сприяти удосконаленню навчально-виховного процесу;

- розвивати творчий інтерес школярів до пошукової, краєзнавчої  та науково-дослідницької роботи;

-формувати у підростаючого покоління нерозривний зв’язок минулого, сучасного і майбутнього;

- розкриття невідомих сторінок історії навчального закладу;

- збір матеріалів та експонатів про видатних діячів рідного краю.