Радехівський ОЗЗСО Львівської області

ВИПУСКНИКАМ ШКОЛИ

Випускникам 2020 року!

Дорогі випускники! Ось і прийшов той день, омріяний вами. Сьогодні ви чарівні пани і панянки, готові розпочати тур віденського вальсу.

Ідучи від шкільного порога  та батьківського дому візьміть із собою багаж, якого не треба нести на плечах чи везти на прицепі, візьміть такі абстрактні поняття як пам‘ять, щоб зберегти, примножити і передати її нащадкам вашого роду; візьміть із собою гідність, щоб шанувати і поважати тих, хто крокуватиме із вами поряд життєвими дорогами. Та ніколи не схиляйте голову перед тими, хто чинить насильство та обмежує волю, не забудьте про віру – віру в себе, своїх рідних і близьких, кращу долю нашої неньки України. Плекайте завжди надію – вона допоможе вам впевнено долати будь - які перешкоди; Бережіть честь і любов – бо тільки у коханні народжується бажані діти, а у щасливих подружніх пар вони зростають у радості і благополуччі. Пронесіть через усе життя дружбу, таким чином ви уникнете підступу і зрад. Не оминіть відповідальність, бо як сказав А.Екзюпері: «Коли той, хто скромно стереже під зоряним небом десятки овець, усвідомить свою роль – він уже більше не слуга. Він – вартовий. А кожен вартовий несе відповідальність за свою державу»

І найважливіше – несіть із собою молитву,  бо тільки з ласки Божої нам даровано життя на цій землі, нам даровано долю.

То хай буде вона у вас щаслива, а життєва мудрість дасть змогу пронести гідно високе звання Людини.

Шановні батьки! На цьому родинному святі, а я вважаю, що воно є саме таким, окрім вдячності вам за співпрацю, хочу побажати, щоб діти були здоровими, досягли омріяних висот, завжди дякували вам за любов і ласку, щоб зростали під мирним небом, а на ваших очах блистіли лише сльози радості.

Юні друзі, хай кораблі виших доль пливуть під пурпуровими вітрилами ваших мрій і кидають якори у затишних гаванях. У добру путь. Хай Господь Бог береже вас.